Portmanto

Portmanto ve Antre Tasarımları

Mobilya dünyası da gündelik hayatımızdaki pek çok şey gibi hızla değişiyor ve gelişiyor.
Yeni malzemeler, yeni teknikler, yeni modalar, yeni trendler birbirini takip ediyor.
Hatta bir eve yalnızca bir kez alınan ve nesiller boyu olduğu yerden bir santim bile kıpırdamayan evladiyelik bir mobilya olan portmantolarda bile dikkat çekici bir değişim yaşanıyor bugünlerde.
Bugün artık her biri bir diğerinin aynı olan ve belki de yalnızca renkleri ve yapıldıkları malzeme değişen portmantolar yerlerini çok çeşitli tarzlarda ve her zevke hitap eden birbirinden ilginç modellere bıraktı.
Genellikle bir evin temel ve vazgeçilmez eşyaları arasında oldukları düşünülmese de aslında portmantolar boylarından büyük bir sorumluluk üstlenirler. Dış dünyadan evin içine geçiş yaparken veya içeriden dışarıya çıkarken son hazırlıklarımızı yaptığımız yer portmantodur.
Paltomuzu veya montumuzu giydiğimiz, çıkardığımız, anahtarlarımızı aldığımız veya bıraktığımız, misafirlerimizle hemen önünde durup onların ceketlerini aldığımız yerdir portmanto.
Sonuç olarak hayatımızda kapladığı yerin çok da farkında olmasak bile portmantolar önemlidir ve son derece gerekli mobilyalardır.
Siz de bir an önce vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir ve Portmanto modellerimizi görebilir, fiyat alabilirsiniz.
Ücretsiz keşif ve ücretsiz proje çizimi hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

"KA Dekorasyon"

Portmanto Modelleri

Portmanto Modelleri'ni bir çok başlık adı altında sıralayabiliriz. Bunlardan iki tanesini örnek vermekle iktifa(yetinmek) edeceğiz. Geniş evler için;Bol raflı ve bol askılıklı Portmanto modellerini önermekteyiz. Kullanılacak malzeme kalitesini de MDFLAM olarak önermekteyiz. Sebebi ise Portmantolar bir evin aslında demirbaşlarındandır, bu sebeple de sıklıkla değiştirilmeyeceğinden uzun ömürlü ve kaliteli olması elzemdir. Portmantolar aynı zamanda yüklük görevi de gördükleri için çoğu zaman ayakkabı,mont,ceket harici evlerdeki alan yetersizliğinden, konulmaması gereken şeylerle dolmaktadır, işte bu sebepten dolayı da suntalam'den yapılmış ve/veya yapılacak olan Portmantoları önermemekteyiz. Kesinlikli uzun ömürlü ve 1.Kalite malzemeden yapılması kaçınılmaz bir gerçektir. Küçük evler için;Kafi miktarda rafı ve askılığı olan modelleri önermekteyiz. Evin metrekaresinin küçüklüğünden sebep sizin için kafi gelecek miktardaki iç özellikleri size tavsiye ediyoruz, gerektiğinden fazla da gereksiz eşya ile doldurulmaması gerekir. Minimal portmanto modellerini çok fazla yıpratmamalı ve dikkatli kullanmanız gerekmektedir. Siz de bir an önce vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir ve portmanto modellerimizi görebilir, fiyat alabilirsiniz.
Ücretsiz keşif ve ücretsiz proje çizimi hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

"KA Dekorasyon"

Open chat
Merhaba. KA Dekorasyon olarak size nasıl yardımcı olabiliriz? WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için 'Open chat' butonuna tıklayabilirsiniz.