Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Mutfak Dolabı
Mutfak Dolapları ve Mutfak Tasarımları
15/04/2020
Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Kadınlar için evlerin en önemli ve yeterince geniş alana sahip olması gereken yeri mutfaklardır. Eğer yeni bir eve, yeni bir mutfağa kavuşacaksanız yada şuan ki evinizde mutfağınızı değiştirmek istiyorsanız sizin için birkaç modelden bahsedeceğiz. Mutfak dolabı modellerinde malzeme ve renk seçeneği oldukça fazladır. Bu durumda karar vermekte zorlaşıyor. Öncelikle beyaz rengi her mutfağa yakışan ve her renkle kombin olabilen bir renk. Beyaz aynı zamanda çok şık duran bir renktir. Sizin için seçtiğimiz en güzel mutfak dolabı modelleri;Akrilik Mutfak Dolapları Akrilik malzeme dünyada en çok tercih edilen malzemedir. Ama renk çeşitliliği olduğu için her mutfak birbirinden farklı görünür. Uzun yıllar dayanıklı ve çizilmeme özelliği sayesinde kadınların en çok beğendiği tarzdır. Aynı zamanda kolay temizlenebilir ve hijyeniktir. Akrilik kalitelidir ve diğer malzemelere göre biraz daha pahalıdır ancak uzun yıllar dayanabildiği için sizin için avantajlı olacaktır. Akrilik mutfak dolapları zevkinize göre mat veya parlak olabilir. Parlak olanları daha çok tercih edilir çünkü kendini daha çok gösterir ve şık durur. Country Mutfak Dolapları Country tarzı mutfak dolapları da eskiye göre şuan oldukça rağbet görmektedir. Görünümleri öylesine asil ve romantiktir ki bir anda bayanların gözdesi olabiliyorlar. Country tarzın en önemli malzemesi ahşaptır. Mutfağınızı tamamen ahşap yapabilir yada renkli country tarzı dolaplar tercih edebilirsiniz. Dolaplar genelde oymalıdır ve cam kapaklı dolaplar mevcuttur ve bu counrty tarzın en önemli özelliklerindendir. Beyaz rengin daha çok tercih edildiği bu tarzda çok nostaljik bir ortam yaratabilirsiniz. Küçük mutfaklar için öneriler Mutfağınız küçük ve sevimli ise büyük görünmesi için birkaç ipucumuz var. Küçük mutfak dolabı modelleri için öncelikle beyaz rengi tercih etmelisiniz. Beyaz mutfağınızı olduğundan daha büyük gösterecektir. Akrilik, membran hatta counrty tarzında mutfak dolapları tercih edebilirsiniz. Çok bembeyaz olmasın derseniz de renk katmak elinizde. Zevkinize göre alt yada üst kapaklarda renk değişikliği yapabilirsiniz. 2 renkli mutfaklarda oldukça moda. Küçük ama görseli çok güzel bir mutfak elde edebilirsiniz.

Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları 2020/2021

Mutfak Dolabı Fiyatlar Ne kadar? Mutfak Dolabı fiyatları, ortlama 650 Türk Lirasından başlayıp 1500/2000 Türk Lirası arasında değişim göstermektedir. Metre fiyatı olarak ise eğer ürün mdflam ise metresi (1metre) 650 Türk Lirası olacak şekilde hesaplayabilirsiniz. Yani; eğer 5 metre bir mutfağınız var ise 5×650 Türk Lirası olarak hesap yapabilirsiniz lâkin bu fiyata tezgah, çöp kovası, tezgah arası fayanslar fiyatlarımıza dahil değildir. Aklınızda kalan sorulara burada cevap verememiş isek alttaki butondan, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“KA Dekorasyon”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba. KA Dekorasyon olarak size nasıl yardımcı olabiliriz? WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için 'Open chat' butonuna tıklayabilirsiniz.