Amerikan Kapı

Amerikan İç Oda Kapıları

Amerikan Kapı ev dekorasyonu deyince aklımıza gelen ilk şeylerden biri değilmidir oda kapıları? Oysaki kapılar her odada bulunan, üstelik oldukça büyük bir yer kaplayan ve evin genel görüntüsünü etkileyen unsurların başında geliyor. Diğer tüm mobilya parçaları kadar büyük ve dikkat çekici olma özelliğine sahip olan iç kapılara mobilyalara verdiğimiz önemi ne kadar fark ediyoruz? Dekorasyonumuzu değiştirirken kapılarımızı da değişecekler listeye koymamız zaruridir. Yeni bir eve taşındığımızda şansımıza nasıl bir kapı çıkarsa onu mu kullanıyoruz? Ve sonra da evin dekorasyonunu tamamladığımızda (daha doğrusu tamamladığımızı sandığımızda)sonuçtan memnun kalmayıp ancak sorunun ne olduğunu bir türlü çözemiyor muyuz? Kapılar olmasın? Kapı dendi mi ilk akla gelecek örneklerin epey dışına çıkan modellerimiz mevcut. Siz de daha fazla gecikmeden, bir an önce bizimle iletişime geçebilir, daha fazla bilgi alabilir, ücretsiz keşif ve ücretsiz proje çizimi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

“KA Dekorasyon”
amerikan-kapi
Amerikan Kapı

Amerikan Panel Kapı Modelleri ve Fiyatları

Amerikan Kapı Modelleri çok çeşitli model ve geniş renk yelpazesine sahip kapılardır. Masif çam görünümlü, çıtalı, sürgülü, mdf kaplı, taşlı, iki kanatlı ve dahası.. Gibi modeller el işçiliğimizde mevcuttur. İstediğiniz her renge boyanabilen kapı türüdür Amerikan Panel Kapılar. Dünya genelinde ise kabul görmüş, en çok kullanılan renk beyazdır. Beyazın sadeliği ve kendine has saflığından sebep, her mobilyaya kolayca uyum sağlayabiliyor, oldukça ferah bir görünüm kazandırıyor. Kapı kollarında da genelde yaptırdığınız modele göre sizlere kapı kolu modeli konusunda da yardımcı oluyoruz. Örnekleri size gönderdikten sonra seçiminizi yapıyor ve bize bildiriyorsunuz, bizde bu şekilde talep edilen ürünü kapılara monte ediyoruz. Kapı kolları fiyatları 50 Türk Lirasından başlayıp 300 Türk Lirasına varan fiyatlara kadar geniş ürün çeşitliliğine sahip kapı kollarıdır. Hizmetlerimiz; Mutfak Dolabı, Banyo Dolabı, Portmanto, Yatak Odası, Genç Odası, Ofis Dekorasyonu, Özel İşler, Lake Kapı, Çelik Kapı Siz de daha fazla gecikmeden, bir an önce bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz keşif ve ücretsiz proje çizimi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

“KA DEKORASYON”
amerikan-kapi
Amerikan Panel Kapı Modelleri ve Fiyatları
Open chat
Merhaba. KA Dekorasyon olarak size nasıl yardımcı olabiliriz? WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için 'Open chat' butonuna tıklayabilirsiniz.